Provázek na stěně či zábavná geometrie. 5 nápadů, které do vaší ložnice přinesou svěží změnu

on

|

views

and

comments

I malá změna může vést k dosažení velkého efektu. Jsou okouzlující! Umí pracovat s prostorem, jeho velikostí i atmosférou – tipy, které stojí za to!

1 Přírodní materiály a obklady

Do místnosti zaručeně přinesou tropickou nebo venkovskou atmosféru – záleží, zda dáte přednost bambusu, ratanu nebo prut a slámě.

Kombinace více zemitých odstínů od zelené přes béžovou až po barvu škoricovočervenej zeminy navodí v ložnici dokonale harmonickou atmosféru. Za mě tedy skvělá volba!
Kristína, redaktorka

ložnice v pastelových barvách růžové, fialové a červené, s přírodními doplňky jako ratanový paraván, vyplétaná svítidlo či pampová tráva
1 Máte v ložnici výrazné doplňky, barevné textilie nebo vzorovanou tapetu? Tak motiv na kobercích zvolte jemný, přímo nenápadný. Ať nesklouznete do kýči.
2 Paraván v našich ložnicích patří spíše mezi raritu, ale rozhodně jim dodá šmrnc. V případě ratanového materiálu i nádech exotiky. Zdroj: DFS
vznešený spojenec

Tak lze označit obklad, kterým se rozhodnete dekorovat stěnu v ložnici. Ať už půjde o dřevěné obklady, jejich věrné imitace nebo obklady z cihly či přírodních kamenů. Na obkládání je ideální břidlice, vápenec, pískovec a travertin, no originalitu rozhodně zaručí i odhalen zeď v starém kamenném domě, který necháte neomítnutý.

Přirozené i barvené

Řeč je o dřevě. Vzpomínáte si ještě na tatranský profil? Ten se těšil mimořádné popularitě v devadesátých letech, především v podkrovních pokojích. Dnes jsou oblíbené štíhlé dřevěné lamely, které designéři s oblibou umísťují do svých návrhů. Podotknout však třeba, že jde o finančně poměrně náročnou okrasu.

Modern classic

Přesně takový koktejl luxusu a elegance lze v ložnici navodit dekorativním obkladem stěn s okrasným zdobením a lištami v barokním duchu. Moderní 3D obklady například s geometrickým vzorem pro změnu dopřávají ložnici moderní nádech.

Private z dálek

Pampová tráva, ratan, bambus či banánové listy … Nábytek, svítidla, ale i dekorace z těchto materiálů vnášejí do interiéru ojedinělé kouzlo. Jsem si jistá, že pokud je zkombinujete se světle modrou a pískovou barvou, když zavřete oči, uslyšíte i šum moře.

Dopřejte jim kontrast
Starorůžová rozhodně není prvoplánová a krásně působí jako součást dámského interiéru. Díky dalším použitým barvám z tmavého okraje palety lze podtrhnout její křehkost a něhu. V kombinaci s bílou a krémovou dosáhnete nadčasovou eleganci. S šedou nebo černou poutavé spojení.

nenápadná síla
Tyto oku velmi lahodící odstíny béžové, světle, ale i pudrové, růžové či něžné palety nude odstínů fantasticky vyniknou iv malých místnostech. Pokud je sladíte s bílým stropem a podlahou s jemnou kresbou dřeva, dosáhnete vzdušný dojem.
2 Provázek a beton

Unikátní podoba pohledového betonu ho postavila na piedestal v rámci designového použití v interiéru. Okrasné makramé jsme si oblíbili stejně.

Share this
Tags

Must-read

Hledáte levné hračky na Vánoce 2022, které budou vaše děti bavit?

Všichni si přejeme dávat dětem dárky, které je budou bavit a neskončí hozené někde pod postelí, ve skříni nebo v boxu na hračky, odkud už...

Kyselina hyaluronová a její funkce těle

Je vaše pleť po ránu zašedlá, unavená a vykazuje první známky stárnutí i přesto, že je váš spánek kvalitní? Možná se potýkáte s nedostatkem kyseliny...

Víte, že můžete své sebevědomí snadno opravit, pokud je porouchané?

Tentokrát se zaměříme na vzhled. Koho skutečně sužují vrásky, vrásčitá tvář nebo dokonce i jiné nedostatky, které ho neustále sráží dolů, poté je čas...
spot_img

Recent articles

More like this