Provázek na stěně či zábavná geometrie. 5 nápadů, které do vaší ložnice přinesou svěží změnu

on

|

views

and

comments

I malá změna může vést k dosažení velkého efektu. Jsou okouzlující! Umí pracovat s prostorem, jeho velikostí i atmosférou – tipy, které stojí za to!

1 Přírodní materiály a obklady

Do místnosti zaručeně přinesou tropickou nebo venkovskou atmosféru – záleží, zda dáte přednost bambusu, ratanu nebo prut a slámě.

Kombinace více zemitých odstínů od zelené přes béžovou až po barvu škoricovočervenej zeminy navodí v ložnici dokonale harmonickou atmosféru. Za mě tedy skvělá volba!
Kristína, redaktorka

ložnice v pastelových barvách růžové, fialové a červené, s přírodními doplňky jako ratanový paraván, vyplétaná svítidlo či pampová tráva
1 Máte v ložnici výrazné doplňky, barevné textilie nebo vzorovanou tapetu? Tak motiv na kobercích zvolte jemný, přímo nenápadný. Ať nesklouznete do kýči.
2 Paraván v našich ložnicích patří spíše mezi raritu, ale rozhodně jim dodá šmrnc. V případě ratanového materiálu i nádech exotiky. Zdroj: DFS
vznešený spojenec

Tak lze označit obklad, kterým se rozhodnete dekorovat stěnu v ložnici. Ať už půjde o dřevěné obklady, jejich věrné imitace nebo obklady z cihly či přírodních kamenů. Na obkládání je ideální břidlice, vápenec, pískovec a travertin, no originalitu rozhodně zaručí i odhalen zeď v starém kamenném domě, který necháte neomítnutý.

Přirozené i barvené

Řeč je o dřevě. Vzpomínáte si ještě na tatranský profil? Ten se těšil mimořádné popularitě v devadesátých letech, především v podkrovních pokojích. Dnes jsou oblíbené štíhlé dřevěné lamely, které designéři s oblibou umísťují do svých návrhů. Podotknout však třeba, že jde o finančně poměrně náročnou okrasu.

Modern classic

Přesně takový koktejl luxusu a elegance lze v ložnici navodit dekorativním obkladem stěn s okrasným zdobením a lištami v barokním duchu. Moderní 3D obklady například s geometrickým vzorem pro změnu dopřávají ložnici moderní nádech.

Private z dálek

Pampová tráva, ratan, bambus či banánové listy … Nábytek, svítidla, ale i dekorace z těchto materiálů vnášejí do interiéru ojedinělé kouzlo. Jsem si jistá, že pokud je zkombinujete se světle modrou a pískovou barvou, když zavřete oči, uslyšíte i šum moře.

Dopřejte jim kontrast
Starorůžová rozhodně není prvoplánová a krásně působí jako součást dámského interiéru. Díky dalším použitým barvám z tmavého okraje palety lze podtrhnout její křehkost a něhu. V kombinaci s bílou a krémovou dosáhnete nadčasovou eleganci. S šedou nebo černou poutavé spojení.

nenápadná síla
Tyto oku velmi lahodící odstíny béžové, světle, ale i pudrové, růžové či něžné palety nude odstínů fantasticky vyniknou iv malých místnostech. Pokud je sladíte s bílým stropem a podlahou s jemnou kresbou dřeva, dosáhnete vzdušný dojem.
2 Provázek a beton

Unikátní podoba pohledového betonu ho postavila na piedestal v rámci designového použití v interiéru. Okrasné makramé jsme si oblíbili stejně.

Share this
Tags

Must-read

Šicí, vyšívací a další stroje od spolehlivého dodavatele

Kvalita všemožného zboží se s dobou snižuje, naopak jejich cena je čím dál tím vyšší. S tím se však nesetkáte na NEJ šicí stroje. Kvalitní šicí...

Hledáte levné hračky na Vánoce 2022, které budou vaše děti bavit?

Všichni si přejeme dávat dětem dárky, které je budou bavit a neskončí hozené někde pod postelí, ve skříni nebo v boxu na hračky, odkud už...

Kyselina hyaluronová a její funkce těle

Je vaše pleť po ránu zašedlá, unavená a vykazuje první známky stárnutí i přesto, že je váš spánek kvalitní? Možná se potýkáte s nedostatkem kyseliny...
spot_img

Recent articles

More like this