Kyselina hyaluronová a její funkce těle

on

|

views

and

comments

Je vaše pleť po ránu zašedlá, unavená a vykazuje první známky stárnutí i přesto, že je váš spánek kvalitní? Možná se potýkáte s nedostatkem kyseliny hyaluronové v těle. Kyselina hyaluronová představuje pojivou složku v těle a dokáže na sebe vázat velké množství vody. Pokud je jí však v těle nedostatek, je možné pozorovat to na zhoršení kvality pleti a také pohybového aparátu. Jak doplňovat kyselinu hyaluronovou organismu a s čím ji ideálně kombinovat?

Proces vzniku kyseliny hyaluronové a co když se její tvorba zpomalí či zastaví?

Kyselina hyaluronová je látka, kterou je tělo schopno vytvářet samo, potřebuje k tomu však ideální podmínky. Aby byla tvorba kyseliny hyaluronové dostatečná, je důležité dodržovat zdravý životní styl, mít dostatek pohybu a spánku a zdravě se stravovat. S přibývajícím věkem však tvorba kyseliny hyaluronové klesá a není v lidských silách zajišťovat její tvorbu do nekonečna. I když se její produkce nezastaví úplně, nepostačí to pro potřeby těla.

Tvorbu kyseliny hyaluronové je možné nejprve podporovat například hroznovou šťávou, kořenovou zeleninou nebo ovocem s obsahem vitaminu C. Poté přichází na řadu doplňky stravy s jejím obsahem.

Kyselina hyaluronová 90 kapslí obsahuje kromě již zmíněné kyseliny také kolagen, který je taktéž prospěšný pro krásně a zdravě vypadající pleť, ale také pro pohybový aparát. Výhodou kombinace těchto dvou látek je, že kolagen podporuje účinky kyseliny hyaluronové. Kapsle obsahují také biotin prospěšný pro strukturu vlasů, nehtů a pokožky a zinek, který podporuje normální funkci imunitního systému.

Kapsle s kyselinou hyaluronovou vystačí k pravidelnému užívání na 3 měsíce. Obsah není kvůli živočišnému kolagenu vhodný pro vegany, avšak kapsle, do kterých je prášek vsypáván, jsou rostlinného původu. Jsou pro žaludek dobře vstřebatelné a nezatěžují jej tolik, jako klasické, nejčastěji používané kapsle u doplňků stravy.

Share this
Tags

Must-read

Šicí, vyšívací a další stroje od spolehlivého dodavatele

Kvalita všemožného zboží se s dobou snižuje, naopak jejich cena je čím dál tím vyšší. S tím se však nesetkáte na NEJ šicí stroje. Kvalitní šicí...

Hledáte levné hračky na Vánoce 2022, které budou vaše děti bavit?

Všichni si přejeme dávat dětem dárky, které je budou bavit a neskončí hozené někde pod postelí, ve skříni nebo v boxu na hračky, odkud už...

Kyselina hyaluronová a její funkce těle

Je vaše pleť po ránu zašedlá, unavená a vykazuje první známky stárnutí i přesto, že je váš spánek kvalitní? Možná se potýkáte s nedostatkem kyseliny...
spot_img

Recent articles

More like this