Hledáte levné hračky na Vánoce 2022, které budou vaše děti bavit?

on

|

views

and

comments

Všichni si přejeme dávat dětem dárky, které je budou bavit a neskončí hozené někde pod postelí, ve skříni nebo v boxu na hračky, odkud už se nedostanou ven. Pokud hledáte inspiraci na levné hračky, které zároveň budou vaše děti bavit, zde je několik tipů, z nichž si určitě vyberete. Přináší je zavedený a kvalitní e-shop Hawaj.

zdroj: https://pixabay.com/

Hračky pro kluky

Jestliže chcete udělat radost synovi nebo třeba vnukovi, výborným a léty vyzkoušeným dárkem je autodráha. Podle věku dítka můžete zvolit buď autodráhu elektrickou, nebo mechanickou. Dnešní autodráhy mohou mít stále jednu podobu, třeba ve tvaru oválu, nebo ji lze poskládat vždy jinak. Mohou být doplněny o rampy, lopingy, garáže, dle nápadu výrobce. Na Hawaj.cz najdete autodráhy v akci za velmi příznivé ceny.

Dalším vyzkoušeným dárkem je stolní fotbal. Ten baví nejen malé, ale i větší kluky, kteří si mohou turnaj „rozdat“ s tátou i kamarádem. Strávit hodiny u stolního fotbálku je zábava pro malé i velké, možná si ji užijete i na party náctiletých nebo při rozlučce se svobodou a podobně.

Hračky pro holčičky

Mezi nejlepší hračky pro holčičky patří bezesporu panenky, kočárky, domečky pro panenky, česací hlavy, sady pro make-up, sady pro tvoření náramků, mýdel a dalších krásných věcí. Oblíbené jsou i postavičky z pohádek, kostýmy princezen, především Elsy a Anny. Potěšíte jistě i jednorožcem, ať už plyšovým, nebo keramickým, nafukovacím, nebo coby ve formě obrázku, který patří na zeď. Holčičky milují parádění, cool jsou sukýnky tu-tu nebo fény na vlasy a kulmy.

Pokud chcete další inspiraci, zde je. Větší holky potěší krásné povlečení nebo nový kusový koberec ve tvaru květiny, ale i lampička, který vypadá jako velké srdce. Nezapomeňte na stolní hry, knížky, oblíbený je i krásný kartáček na zuby, dětská vůně nebo krásně vonící pěna do koupele.

Na Hawaj.cz vyberete ty nejlepší hračky, které zaujmou a pobaví.

Share this
Tags

Must-read

Šicí, vyšívací a další stroje od spolehlivého dodavatele

Kvalita všemožného zboží se s dobou snižuje, naopak jejich cena je čím dál tím vyšší. S tím se však nesetkáte na NEJ šicí stroje. Kvalitní šicí...

Hledáte levné hračky na Vánoce 2022, které budou vaše děti bavit?

Všichni si přejeme dávat dětem dárky, které je budou bavit a neskončí hozené někde pod postelí, ve skříni nebo v boxu na hračky, odkud už...

Kyselina hyaluronová a její funkce těle

Je vaše pleť po ránu zašedlá, unavená a vykazuje první známky stárnutí i přesto, že je váš spánek kvalitní? Možná se potýkáte s nedostatkem kyseliny...
spot_img

Recent articles

More like this