Buďte se u nás jako na dovolené!

on

|

views

and

comments

Harmonické bydlení v novostavbě pod Malými Karpaty a v těsné blízkosti vinic doslova ohromí přímo až dovolenkovou atmosférou, dokonalým laděním a nápaditými prvky, které si majitelé i sami vyrobili.

Rozloha: 93 m2, 3 + kk

Každý jsme jedinečný a preferujeme různé styly, což je naprosto perfektní. My jsme si svůj domov uspôsobili tomu, co máme rádi a kde se cítíme dobře.

  • Monika Belanová, majitelka

Monika a Ondřej se před pár lety rozhodli přestěhovat z dvojizbáka do něčeho většího. S lokalitou, kde dosud bydleli, byli nadmíru spokojeni, a tak, když zjistili, že se jedná stavět v blízkosti, co by kamenem dohodil od jejich původního bydlení, bylo rozhodnuto. Vybrali si byt s výhledem na Karpaty na nejvyšším podlaží v šestipodlažní novostavbě.

Tato novostavba je jako stvořená na bydlení s dětmi, celá je obklopená hřišti určenými pro děti všech věkových kategorií, takže o zábavu zde mají postaráno nejen školkaři, ale i teenageři. Pěším krokem se do patnácti minut dostanete do lesa, za pět minut jste na tramvajové zastávce a hned za domem je cestičkami propletený vinice ideální na kolo či jen tak na večerní procházku. Jednoduše pro tuto rodinu úplný ideál.

S rodinnou atmosférou

Monika přiznává, že jejich první byt byl zařízený modernějším a jednodušším stylem, ale když zařizovala tento, cítila, že by ho chtěla mít více útulnější, rodinnejší. „Je to asi i proto, že jsem ho zařizovala těhotná,“ usmívá se Monika. „V té době jsem prošla kurzem interiérového designu, což mi pomohlo nastínit interiér do každého detailu. Bylo to snazší zejména proto, že opravdu mnoho věcí vyrobil můj muž vlastníma rukama, tak to bylo jednodušší i na odkomunikovaná mých vizí, „dodává paní domácí.

A opravdu, nevěřili byste, ale všechny obložení, televizní sestavu skříněk či dokonce čalounění postele vyrobil sám Ondřej. Pracoval na tom pod nátlakem času zejména kvůli tomu, aby se vše stihlo před porodem druhého miminka. A protože to byly pouze tři měsíce od předávky bytu do termínu porodu, dovedete si představit, jaký šikovný Ondřej je a jaké úsilí vynaložil.

venkovská ložnice v neutrálních barvách s ratanovým křeslem, bílou komodou, tkaným kobercem, bílými stolky, čalouněnou postelí a čalouněným čelem postele, které se táhne po celé délce stěny
Výhodou čalouněné postele je vysoký komfort, který poskytuje a přitom působí elegantně a luxusně. Čalouněné čelo je měkké, a tak se o něj můžete opírat při čtení nebo sledování televize. Pokud čalounění posunete až za noční stolky, sjednotíte design. Zdroj: Miro Pochybné
Byt pro naši rodinu jsem zařizovala tak, abychom se tu cítili útulně. Designu se věnuji i profesně a neskutečně mě to naplňuje.

  • Monika Belanová, majitelka

Poutavý a nevšední

Celý byt příjemně překvapí, protože je prostě jiný. Je to způsobeno zejména Moničin stylem, kterým hraje v každém detailu. Vždyť si vzpomeňte, kde najdete obložené stěny, látkové tapety na stěnách či sametem potažené židle? Za mě jsou to různé romantické vily. Ale tím, že Monika prostor dokonale propojila barevně, nepřehnala to velikostí zařízení a s citem sladila každý kousek, vidíme super inspirativní byt, který přímo láká, abychom se ani my nebáli a rozšířili naše obzory, co se kombinování materiálů a stylů týká.

Share this
Tags

Must-read

Šicí, vyšívací a další stroje od spolehlivého dodavatele

Kvalita všemožného zboží se s dobou snižuje, naopak jejich cena je čím dál tím vyšší. S tím se však nesetkáte na NEJ šicí stroje. Kvalitní šicí...

Hledáte levné hračky na Vánoce 2022, které budou vaše děti bavit?

Všichni si přejeme dávat dětem dárky, které je budou bavit a neskončí hozené někde pod postelí, ve skříni nebo v boxu na hračky, odkud už...

Kyselina hyaluronová a její funkce těle

Je vaše pleť po ránu zašedlá, unavená a vykazuje první známky stárnutí i přesto, že je váš spánek kvalitní? Možná se potýkáte s nedostatkem kyseliny...
spot_img

Recent articles

More like this